کد خبر: ٢٩٢٢٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/06/06-١٢:٠٦

در این خبر ورزشی به تشریح آخرین اخبار صنعت نفت آبادان می پردازیم./ ابوالفضل امیری

 

آبادان خبر _ آخرین های نفت آبادان را اینجا دنبال کنید.

 

نفت آبادان با یک غایب به مصاف نساجی می‌رود

مدیر تیم فوتبال صنعت‌ نفت آبادان اظهار کرد: فردا در دیداری سخت و دشوار میهمان نساجی قائمشهر هستیم ولی برای کسب امتیاز در این دیدار کاملا امیدوار خواهیم بود.

علی قنواتی افزود: تیم صنعت‌نفت همیشه در قائمشهر نتایج خوبی کسب کرده و فردا برای تکرار این نتایج خوب وارد میدان خواهیم شد تا با امتیاز به آبادان بازگردیم.

مدیر نفت آبادان گفت: حسین شنانی مهاجم تاثیرگذار تیم که برابر پیکان کارت زرد گرفت به دلیل محرومیت دیدار برابر نساجی را از دست داد تا بدون این بازیکن به میدان برویم.

قنواتی بیان کرد: دیگر بازیکنان تیم با شرایط خوب در اختیار کادر فنی هستند تا با نظر سرمربی برابر نساجی به میدان بروند.

وی افزود: کسب امتیاز در این بازی به ما کمک خواهد کرد تا روی روند نتیجه گیری قرار گیریم و بازیکنان برای این هدف تلاش خواهند کرد.

صنعت‌ نفت آبادان فردا (سه‌شنبه 7 شهریورماه) از هفته چهارم لیگ برتر میهمان نساجی مازندران است./ خبر آبادان


سرمربی نفت آبادان: می‌خواهیم روند روبه‌رشدمان را ادامه دهیم

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درنشست خبری پیش از بازی سه‌شنبه تیمش با نساجی مازندران اظهار کرد: این بازی یک دیدار حساس و مهم برای مردم آبادان و قائم‌شهر است و هر دو تیم برای سه امتیاز بازی می‌کنند.

او ادامه داد: ما می‌خواهیم به روند روبه‌رشدمان ادامه دهیم و تیم خوب نساجی هم می‌خواهد مقابل هوادارانش بازی خوبی را به نمایش بگذارد و سه امتیاز را از آن خود کند. فکر می‌کنم فردا مردم بازی خوبی خواهند دید.

سرمربی نفت آبادان درباره تأثیر تساوی دقیقه ۹۷ در بازی گذشته بر روحیه بازیکنانش گفت: یک بازی بسیار خوب انجام دادیم و اینکه بازیکنانم توانستند بازی را برگردانند و گل تساوی را به ثمر برسانیم برای مردم قابل احترام بود. هوادارانمان در این بازی خیلی حمایت کردند و از آنها قدردانی می‌کنم. امیدوارم با حمایت هوادارانمان بتوانیم روز به روز بهتر شویم و آنها را خوشحال کنیم.

ویسی درباره غایبان تیمش دردیدار مقابل نساجی عنوان کرد: رحیم آلبوغبیش که در بازی قبل مصدوم شد هنوز مصدومیتش برطرف نشده است. صادق صادقی هم بیمار شده و در ترکیب ما نیست.

سرمربی نفت آبادان درباره برنامه تیمش در تعطیلی لیگ نیز خاطرنشان کرد: بعد از بازی با نساجی مثل همه تیم‌ها دو، سه روز استراحت خواهیم داشت و یک اردو در اصفهان یا تهران بر پا می‌کنیم و بازی دوستانه هم خواهیم داشت تا تیم در شرایط مسابقه بماند./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.


خروج