کد خبر: ٣١٣٩٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/20-١٢:١٣

با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد؛

کلینیک مادر در اروند مجددا راه‌اندازی شد

«کلینیک مادر» با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مجددا بازگشایی شد.

 

آبادان خبر _ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند، احمد امانی، با اشاره به اینکه کلینیک مادر در سال ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفت و سپس در سال ۱۳۹۹ تعطیل شد، اظهار داشت: در راستای سیاست های دولت سیزدهم، خصوصا اهتمام ویژه شهید جمهور به احیای واحدهای تعطیل شده و بازگشت به مدار فعالیت، راه اندازی مجدد کلینیک مادر در دستور کار مدیریت فعلی سازمان منطقه آزاد اروند قرار گرفت.

امانی راه اندازی این مرکز درمانی را نیاز مردم منطقه، بویژه شهرستان آبادان دانست.

وی افزود: سرمایه گذاران بسیاری در بخش خصوصی برای راه اندازی مجدد کلینیک پای کار آمدند که پس از بررسی های لازم این مرکز با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند مجددا بازگشایی شد.

وی تصریح کرد: مساحت کل زیربنای این مرکز درمانی ۱۵۰۰ متر است که دارای ۳ اتاق عمل با ظرفیت ۳۰ عمل جراحی در روز می باشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند درخصوص مبلغ سرمایه گذاری شده در کلینیک مادر، توضیح داد: این مرکز با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری احیاء شده که از این مبلغ ۵۰ میلیارد آورده سرمایه گذار بخش خصوصی و نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان سهم سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند به صورت مشارکتی بوده است.

احمد امانی راه اندازی مرکز درمانی مادر را گامی در جهت رونق توریسم درمانی دانست و گفت: بخش توسعه این مرکز درمانی نیز در دستور کار قرار دارد که با راه اندازی داروخانه و آزمایشگاه قطعا بخش جامعی برای درمان منطقه خواهد شد./ اخبار منطقه آزاد اروند

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.


خروج