کد خبر: ٢٩٤١٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/06/25-١١:٤٣

ریاست فدراسیون بدنسازی و پروش اندام: در مدت کوتاه تصدی سرپرست هیات بدنسازی منطقه آزاد اروند توفیقات چشم گیری بدست آمده است.

 

آبادان خبر _ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور روز یکشنبه یازدهم تیر ماه 1402 میزبان و پذیرای دکتر احمد امیری سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه ی آزاد اروند با جناب دکتر نصیر زاده رئیس محترم فدراسیون متبوع بود.

این دیدار در فضایی صمیمی و جوی سرشار از دوستی و همکاری و با حضور جناب ناصر امیری دبیر فدراسیون برگزار شد.

در این نشست، رئیس فدراسیون با اشاره به توفیقات به دست آمده توسط هیات منطقه ی آزاد اروند در مدت کوتاه تصدی گری دکتر امیری و از جمله اجرای عملیات ثبت نام برای برگزاری دوره ی مربیگری درجه ۳ بدنسازی و همچنین برگزاری مسابقات انتخابی پرورش اندام و چند رشته ی دیگر برای شرکت در مسابقات کشوری اردبیل که مقرر است ۱۶ تیر ماه جاری در آبادان برگزار شود، ضمن تایید و تاکید بر حمایت از این فعالیت ها اظهار امیدواری نمودند که این تلاش ها در ابعاد مختلف گسترش و استمرار یابد.

ایشان همچنین با تایید استقلال کامل هیات منطقه ی آزاد اروند، حمایت خود را از شرکت تیم های هیات منطقه ی آزاد اروند در مسابقات لیگ پرورش اندام و لیگ های قدرتی اعلام نمودند.

در این دیدار سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند با ارائه ی گزارش مبسوطی از فعالیت های انجام شده ی هیات طی ۳ ماه گذشته و از آغاز مسئولیت خود به عنوان سرپرست، ابراز امیدواری نمود که با تکیه بر حمایت های خوب و مشفقانه ی ریاست محترم فدراسیون و تلاش های مجدانه ی تمامی ارکان هیات در منطقه ی آزاد اروند شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این هیات و رشد و توسعه ی این رشته ی پر طرفدار و محبوب در شهرهای حوزه ی سرزمینی منطقه ی آزاد اروند باشیم و دین خود را به نظام و کشور و جامعه ی ایرانی و خانواده ی بزرگ بدنسازی ایفا نماییم./ اخبار بدنسازی و پرورش اندام

 

هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند

امتیازدهی

خروج