کد خبر: ٢٩٤٠٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/06/23-١١:٢٥

فرمانده انتظامی آبادان خبر داد؛

دستگیری 2سارق حرفه‌ای خودرو در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری 2سارق حرفه‌ای خودرو در این شهرستان خبر داد.

 

آبادان خبرسرهنگ کیومرث کشوری درتشریح این خبر گفت: بیست یکم شهریور، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری ۱۳ قدس در محدوده کفیشه آبادان در حال گشت‌زنی بودند که به یکدستگاه خودروی پراید نقره ای پارک شده کنار خیابان مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد، خودروی پراید چندی قبل از شهرستان همجوار ماهشهر به سرقت رفته، همین سرنخ کافی بود تا ماموران با انجام تحقیقات اطلاعاتی مخفیگاه سارقان را در محدوده پارک خودرو ،شناسایی کنند.

سرهنگ کشوری از دستگیری سارقان در عملیات ضربتی پلیس خبر داد و تصریح کرد:ماموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه سارقان، باهماهنگی قضایی آنان را طی عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی صورت گرفته از محل اختفای آنان تعداد یک دستگاه خودرو پراید مسروقه از خرمشهر نیز کشف و ضبط شد تا مجموع خودروهای مکشوفه سرقتی تاکنون به ۲ دستگاه برسد.

رییس پلیس آبادان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضا متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند./ خبر آبادان

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.


خروج