کد خبر: ٣١٣٣٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/15-١١:٢٣

احمد امیری: قطار پیشرفت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دولت رییس جمهور شهید به حرکت افتاد.

 

آبادان خبر _ وی افزود که قطار پیشرفت سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس از چند سال وقفه در دولت شهید سید ابراهیم رییسی شروع به حرکت کرد به طوری که در سطح کشور شاهد تغییر و تحولی اساسی و محسوس در این سه حوزه بودیم.

امیری با بیان این که در دولت شهید رییسی عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منجر به توسعه بیش از پیش این سه حوزه شد، افزود: در دوران رییس جمهور شهید خدمات قابل توجه‌ای به کشور در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سطح کشور ارایه شد چنان که یادگاری‌های بزرگی برای میراث فرهنگی که میراث ملی کشور ما است از خود بر جای گذاشت.

این دوستدار میراث فرهنگی ابراز امیدواری کرد که رییس جمهوری که در آینده نزدیک انتخاب می‌شود راه این شهید را در حوزه میراث فرهنگی کشور ادامه دهد.

امیری با بیان این که شهید سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری از جنس مردم و مردمی بود، افزود: کسی حال بیمار را می‌فهمد که درد بیماری را کشیده باشد. شهید سید ابراهیم رییسی تلاش می‌کرد دردها را درمان کند و تا جاهای خوبی پیشرفت.

وی خاطرنشان کرد که یکی از علت‌های اصلی محبوبیت اجتماعی شهید سید ابراهیم رییسی این بود که هیچ‌گاه خود را جدا از مردم نمی‌دانست و همواره برای خدمت به مردم کشورش تلاش می‌کرد./ اخبار فرهنگی

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.


خروج