کد خبر: ٣١٥٤٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/04/18-١١:٠٢

در آیین آغاز پروژه عمران شهری خیابان امام خمینی (ره) آبادان، شهردار این شهر، از اجرای طرحی به مساحت سه هزار متر مربع شامل کفپوش گذاری، نصب مبلمان، گلدان، مه پاش و بهسازی روشنایی خبر داد.

 

آبادان خبر _ یاسین کاوه‌ پور افزود: این طرح در مدت دو ماه و با سرعت و دقت بیشتری اجرا خواهد شد و سعی بر این است تا کمترین مزاحمت برای کسبه، مغازه‌داران و مردم ایجاد شود.

مقام ارشد مدیریت شهری آبادان تصریح کرد که اجرای این طرح علاوه بر رونق اقتصادی و تجاری در خیابان امام خمینی (ره)، باعث رشد گردشگری در هسته مرکزی شهر خواهد شد.

کاوه پور همچنین به اجرای چندین طرح عمران شهری دیگر در این شهر اشاره کرد و گفت: احداث پارک، بهسازی خیابان‌ها، زیباسازی حاشیه رودخانه‌های بهمنشیر و اروند در دست اجرا و یا در حال مطالعه است.

وی افزود که به منظور توسعه گردشگری، در حال مکان‌یابی و بررسی چندین منطقه برای احداث گذر غذا در آبادان هستیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان نیز با تأکید بر تکمیل طرح‌های شهرداری بر اساس جدول زمانبندی شده، گفت: با توجه به قرار گرفتن طرح سنگ‌فرش کردن و نصب مبلمان شهری خیابان امام خمینی (ره) در مرکز شهر، نیاز است تا این طرح در زمان مقرر به پایان برسد.

جاسم ثامری افزود که با تلاش شهردار جوان و انقلابی و همچنین پرسنل شهرداری، طی یک سال اخیر طرح‌های عمرانی و رفاهی خوبی در شهر اجرا یا در حال اجراست./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.


خروج