کد خبر: ٣١٤١٢   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/23-١١:٥٨

مدیرتوسعه گردشگری منطقه آزاد اروند از برپایی نمایشگاه صنایع دستی و هنری در پایانه مرزی شلمچه خبر داد.

 

آبادان خبر _ امیرهوشنگ بابامرادی، در روز صنایع دستی، یک رویداد عرضه صنایع دستی و آثار هنری هنرمندان منطقه آزاد اروند را در سالن مسافری پایانه مرزی شلمچه برپا کرد.

این رویداد، بالغ بر ۲۰ هنرمند صنایع دستی و آثار هنری منطقه را در بر می‌گیرد که آثار خود را عرضه می‌کنند.انواع مصنوعات دستی، منسوجات و آثار هنری چیره‌دستان حیطه صنایع دستی و هنری منطقه آزاد اروند در معرض دید عموم قرار داده شده است.

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، هدف از برگزاری این رویداد را استفاده از ظرفیت مسافر خارجی از صنایع دست‌ساز بوم منطقه دانست. این نمایشگاه، فرصت مناسبی برای مسافران است تا از صنایع دستی و آثار هنری منطقه آزاد اروند آگاهی یابند و از آن‌ها خرید کنند.

درمجموع، نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری در پایانه مرزی شلمچه، فرصت مناسبی برای مسافران است تا از صنایع دستی و آثار هنری منطقه آزاد اروند آگاهی یابند و از آن‌ها خرید کنند.

این نمایشگاه از ۲۱ تا ۳۱ خردادماه برای مسافران ایرانی و غیرایرانی که پایانه مرزی شلمچه را برای تردد به دو کشور انتخاب می‌کنند، دایر خواهد بود./ اخبار منطقه آزاد اروند

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

امتیازدهی

خروج