کد خبر: ٣١٣٧٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/18-١٨:٣٨

عبدالله ویسی پس از جدایی از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و سوم و پس از چند هفته خانه‌نشینی در 10 هفته پایانی، مسئولیت هدایت تیم فولاد خوزستان را به عهده گرفت.

 

آبادان خبراو موفق شد تا این تیم ریشه‌دار و با امکانات خوزستانی را از سقوط نجات دهد.

فولادی‌ها که تا هفته آخر یکی از کاندیداهای جدی سقوط بودند، در روز آخر با برد شیرین مقابل نساجی در قائمشهر، نه تنها سهمیه خود را در لیگ حفظ کردند، بلکه در نهایت با رتبه یازدهم مسابقات را به پایان رساندند، به طوری که بسیاری این اتفاق را به عنوان معجزه عبدالله ویسی تلقی کردند.

ویسی درگفتگویی اظهار داشت: "رقابت‌های این فصل برای شما به خوبی و شادی تمام شد، اما فکر می‌کنم مثل سال گذشته که نفت رو نگه داشتید به این بقا به خاطر توقعات زیاد و فشار زیادی که روی مجموعه فولاد بود، زیاد توجه نشد."

او به تلاش‌های خود و تیم اشاره کرد: "من ایمان داشتم که تیم‌مان در لیگ برتر می‌ماند. کمی بقای ما طول کشید و دلیلش این بود که تیم ما به چند قسمت تبدیل شده بود و تصور می‌کردم زودتر بتوانیم یکدستش کنیم."

ویسی همچنین به اهمیت حمایت مدیران از تیم اشاره کرد: "همه تلاش کردند تا تیم موفق شود. باور کنید آنقدر متحد شده بودیم که اگر سه هفته دیگر لیگ ادامه داشت، به رتبه‌های بالای جدول می‌رسیدیم."

وی درپایان، نقش مدیرعامل فولاد را بسیار حیاتی دانست و از او تقدیر کرد: "فکر می‌کنم بقای فولاد را هم باید به اقای رضاییان تقدیم کنم که خیلی در مسیر بقای ما زحمت کشید."

این گفتگو نشان می‌دهد که توانایی سازماندهی و تلاش‌های عبدالله ویسی به همراه حمایت مدیریت، به فولاد خوزستان کمک کرد تا از سقوط جلوگیری کند و در لیگ برتر باقی بماند.

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

امتیازدهی

خروج