کد خبر: ٣١٣٧٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/18-١٣:١٤

حجت‌الاسلام موسوی فرد: باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده شود.

 

آبادان خبردر خطبه‌های نماز جمعه امروز در اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد به موضوعات گوناگونی اشاره کرد.

امام جمعه اهواز ابتدا بیان کرد که یکی از مهمترین وظایف خانواده و جامعه دینی و ایمانی، تربیت فرزندان با بصیرت است، به خصوص در برابر هجمه‌های فرهنگی. سپس تأکید کرد که هرچند نماز و روزه امتحانات الهی هستند، اما بزرگترین امتحان ولایت است که در طول تاریخ، بسیاری از افراد از آن مردود شده‌اند.

با تسلیت شهادت امام جواد (ع)، حجت‌الاسلام موسوی فرد افزود که امام جواد (ع) نماینده کرم و جود الهی است و در سن ۸ سالگی به عنوان کوچک‌ترین امام برگزیده شد. همچنین، اظهار کرد که ماه ذی‌الحجه، ماه ولایت است و باید خودمان را برای عید غدیر آماده کنیم.

در بخش دیگری از سخنرانی، خطیب جمعه اهواز به مسئولان توصیه کردند که کشاورزان را نادیده نگیرند و به موقع پول آن‌ها را پرداخت کنند. همچنین، در مورد ازدواج، تأکید شد که نباید سخت‌گیری شود و باید دختران و پسران را به هم معرفی کرد.

درپایان، با یادآوری شهید رییسی که شعارهای انقلاب را در عمل محقق کرد، حجت‌الاسلام موسوی فرد به اهمیت انتخابات آینده اشاره کرد و بیان کرد که ملت به یک رهبر شبیه به شهید رییسی نیاز دارد، یک رهبری که انقلابی و آگاه باشد.

او همچنین تأکید کرد که باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده شود و اولویت اصلی حضور حداکثری و انتخاب اصلح است.

درپایان، او به نکاتی اشاره کرد که باید از مظلومیت شهیدان مثل رییسی و بهشتی درس گرفت./ اخبار خوزستان

 

 

 

پایگاه خبری آبادان خبر اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

امتیازدهی

خروج